| Bianca3108 a întrebat:

Hi! Ma puteti ajuta, ce telefon cu tastatura qwerty stiti, asa, care sa fie mai ieftin, dar si fain? Neaparat de la orange. Fundoi! :X

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Eu am Nokia C3, l`am luat la liber in mai cu 499 lei cred ca au si acum oferte.Ar fi mai bine sa te duci la o reprezentanta Orange, asa sti si pretul si modelu`... happy

1 răspuns:
| IssaLoveeba a răspuns:

Eu am galaxy fitbig grin e super merge usor si iti faci treaba cu el. daca il iei la liber e 7 mil dar daca il iei de la cosmo cu abonament primesti 4 milioane reducere la el:d deci mai dai decat 2. 2 milioane primesti reducere pentru abonament nou iar inca 2 pentru ca tellu asta e intr-o promotie a firmei Samsung si la cumparare cu abonament iti mai dau 2 mil reducere:d. sincer e super merita:d