| denidenisa98 a întrebat:

Hi TPU! Voi ce reviste cititi in afara de BRAVO GIRL, BRAVO JOB, COOL GIRL si POPCORN? si apropo de revista POPCORN si COOL Girl.cand apare nr din ianuarie ca eu inca nu le-am vazut pe nici una nicaieristraight face Multumesc!

1 răspuns:
| pinkpupix a răspuns:

Glamour, Elle, Harper's Bazaar, Marie Claire, Joy, Vogue, Spy, Ciao si uneori Cancan. Depinde foarte mult si ce domenii te intereseaza si ce varsta ai, ce ti-am recomandat (cele straine) sunt pentru un public mai matur, dar interesat in general de moda si de bun gust.