| Didi130898 a întrebat:

Hristos a Inviat! Buna seara TPU.:* am o intrebare thinking Mi.am facut o pagiine de facebook se numeste Hubba Buuba =p~. si cand am facut. o am ales Persoana publica si am doar 88 de like :-s. Am vazut la mai multe pagini nu scrie Persoana publica, scrie Comunitate ...Organizatiie infine. happy si ele au mai multe likeuri. care e diferenta? puppy dog eyes Am nevoie de raspuns cat mai rapid. va multuumesc mult de tot.:*:*:*:*:* Fundaaaa clarr.:X:X:X::X

4 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Esti putin cam fraiera fara suparare! nu e nici o diferenta! trebuie sa muncesti ca sa obtii si u like-uri multe..asa cum si ele au muncit

| Didi130898 explică (pentru BiancaDenisa):

Avem o dilemawinking si multumesc pentru raspuns dar nu primesti funda.winking si multumesc pentru compliment ..la fel ca tine.winking sa. ti fie clar Hai pa! :-H

| BiancaDenisa a răspuns (pentru Didi130898):

Hai pa tie! aveai o dilema...probabil i-a luat mult sa cauti acest cuvant in dictionar, sigur sti ce inseamna?

| Didi130898 explică (pentru BiancaDenisa):

Da draga mea stiu ce inseamna.winking stiu mai multe decat tine tu proastoo.winking nu are rost sa mai continuam..nu ma injosesc ca tine papusaa.winking