| SmileSmart a întrebat:

Hristos a inviat! Hei TPU, as vrea sa va intreb ce faceti cand e frumos afara?
P.S. Dau funda la schimb... happywinking

7 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Iesim cu prietenii si ne bucuram de momente.

| Mykymu a răspuns:

Eu stau in casa si ma joc pe PC, ca e mai frumos sa te joci cand se aud sunete de pasari pe afara. Mai sunt si zile in care ies si cant la chitara pe afara... imi gasesc un loc cu iarba is ma apuc de cantat. Daca nu ai chitara, iesi cu prietenii undeva. Succes!

| Ramona_Salajan_1993 a răspuns:

Ma joc cu mingea, chem cea mai buna prietena la mine, ies cu prieteni...

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Adevarat c-a inviat!
Pai cand e bine si cald afara, profit din plin...
Adica ies in aer liber si fac exerciti (streching) alerg, joc basket adica sport...winking

| JessieAnia a răspuns:

Poti sa te plimbi, sa vezi locuri noi, sa faci poze, sa explorezi, sa faci un picnic, sa citesti o carte, sa iesi cu prietenii happy

| Dragos_Natalia_Bianca_1990 a răspuns:

Ma plimb si imi vizitez rudele.

| Karabatic a răspuns:

Ies cu prietenii