| Nane a întrebat:

Http://img683.imageshack.us/i/82904533.jpg/ imi apare aceasta eroare la fifa 08
am incercat sa il fac dar in zadar :(( am reinstalat fifa, am reinstalat directx, am formatat pc dar degeaba :(

2 răspunsuri:
| nixy a răspuns:

Am patit si eu aceiasi faza. jocurile de la EA games sunt cam fitoase
reinstaleaza windu oh go on o sa mearga :] cel putin la mine a mers

| ktalyn178 a răspuns:

Viteza hardului prea mica happy
Pe scurt, calculatorul tau nu indeplineste cerintele jocului (rami, placa video, etc. ), adica n`are placa video potrivita, rami de asemenea.