| iuandfto a întrebat:

Http://rafturicujucari.tumblr.com/. Ce ziceti? Ce va place/nu va place la blog? Voi aveti bloguri? =))

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Da imi place...imi place tot la el. pozele...
am si eu blog dar nu este asa reusit feleicitari

pa, pa

| Aleeeeeeee a răspuns:

Imi place love struck.

Pozele sunt potrivite happy.

Imi pace si cum scrii :d.

Emoticoanele sunt dragute.

Numele blogului cred ca-i potrivit,, Raftul cu jucari ''

Imi place sa nu putem da click dreapta happy asa nu mai copiaza nimeni.

E tare :d.

Succes in continuarewinking.

Eu nu am inca blog... dar vreau sa-mi fac unul cat de curand :d.

| κλάους a răspuns:

E frumos dar Rafturi cu Jucari nu se potriveste pentru un "Jurnal" online...

Am si eu un blog: http://klaus-blog.co.cc

| TrustMe a răspuns:

Imi place foarte mult, ti-a iesit foarte bine. Am si eu un bloc umil dar nu este nici pe departe asa frumos ca al tau, felicitari

| Raulittoo a răspuns:

hee hee super misto... am citit si eu acum un articol...e fain :X