| MineIsLikeABridge a întrebat:

Imi da eroare la app store de genu : Payment processing is temporarily unavailable. Please try again later. Sau imi mai da si de genu : Your payment method was declined. Please enter another payment method. Cardul este Visa 3d secure, max 150 lei pe zi pot cheltui, ce sa fac ca de 1saptama o tot am.

1 răspuns:
| Why_Syro_1995 a răspuns:

Deconecteaza-te si lasa-l asa cateva minute pe urma reconecteazate.Eu asa am scapat.Sau incearca sa scoti cardul de la inscris si reinscriel.