| MariaSF a întrebat:

Imi poate spune cineva toate ghicitorile pe care le-au gasit fabian si nina din serialul MISTERELE CASEI ANUBIS?

Răspuns Câştigător
| miss1elisa a răspuns:

Eu am privit toate seriile ))) dar nu tin minte ghicitorile incearca sa intri aici www.vkontakte.ru sa cauti grupul anubis iar acolo poti sa dai intrebarea si sunt toate seriile daca mai vrei sa privesti p. s ei vorbesc in rusa asa ca va trebi sa scrii in rusa tradu cu google translator bafta!