| andreea145 a întrebat:

Cui i-a placut serialul Misterele casei Anubis? Sa stiti ca eu sunt in doliu dupa el.Si mi-am facut si eu un club sibuna. spuneti-va parerile despre Anubis chiar aici.

2 răspunsuri:
| MariaSF a răspuns:

Eu sunt tare trista deoarece mama a decis sa ne mutam la RDS si acolo nu au canalul nickelodeoncrying
dar imi place foarte mult serialul si cred ca mor daca pierd un episod
va rog sa ma tineti la curent cu ce se intampla in sezonul 2 mai ales fabian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingrijora la anul apare sezonul 2, si in sezonul 2 Joy se va intoarce in casa si va veni un baiat nou Eddie.