| Lavinia57 a întrebat:

Imi puteti da exemple de cadouri pentru o fata care implineste 14 aniilove struck? Poate si niste mesaje!? Cele mai frumoase primesc funda:X!

2 răspunsuri:
| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Mesaj inca o petala din trandafirul vietii tale a cazut iti urez la multi ani si multa fericire iar cadou i-ai o genta sau ceva haine super!

| LilianaSweet a răspuns:

Uite cateva mesaje intelegere in familie, iti urez o aniversare fericita sa cresti mare si iubita, sa ai parte de tot ce este frumos si sa ai un sot frumos si intelegator, iti urez sanatate ca este mai buna ca toate.Acum cadouri:1)tricou cu trupa ei preferata (lala band camp rok ).tu sthy 2)o carte cu exercitii pentru examnene(romana mate) 3)felicitare si un cupon la mecdonald 3)sau mai bune ca toate o floare parfumata care sa nu o uite niciodatabig grin sper ca ti-au placut