| DixieIsCrazy a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti si mie niste nume frumoase de copii? cele mai frumoase primesc funda:X

Răspuns Câştigător
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Sunt multe nume frumoase :
Nume de fete :
Olivia
Charlotte
Emily
Ella
Jessica
Isabella
Sophie
Mia
Emma
Anna
Sarah
Leonie
Julia
Lena
Laura
Katharina
Lisa
Ingrid
Lucia
Maria
Malta
Alba
Andreea
Claudia
Sara
Nerea
Isabella
Ava
Maria
Alexia
Brianna
Bianca
Maya
Ilinca
Tea
Daria
Alisia
Mara
Alessia

Baieti :
David
Luca
Matei
Tudor
Robert
Mihnea
Vlad
Andrei
Alexandru
Stefan
Joshua
Jack
Alejandro
Daniel
Pablo
Adrian
Carlos
Mathias
Andreas
Martin
Francesco
Alexander
Paul
Leon
Lucas
Felix
Michael
Tobias

Mai rare :
Tara
Kasandra
Coralia
Anemone
Elise
Cam atatea mi-au venit in minte daca o sa mai stiu iti spun

6 răspunsuri:
| Ancutzica_1406 a răspuns:

Tea, Rares, Ovidiu, Ariana, Mihnea, Victor, Mara, Delia, Lidia, Lavinia, Lucretia, Danina, Maria, Magdalena, Veronica, Roxana, Daciana, Dragos, Elias, Leandra, Roxana, Ruxandra, Ida, Teodora, Alexandrina, Samira, Maram, Carla, Andrada, Ancuta, Iulia, Lilly, Cezara, Madalina, Diana, Zaharie, Adela, Lacaramioara, Laura, Daiana, Georgiana, George...
Alexandru - au prea multi numele

| alina_7878 a răspuns:

Miruna, lorena, mirela, raluca, lucian, cosmin, mihai happy

| alexxv a răspuns:

Alex, Eduardo, Albert, Andrei. Etc big grin

| JustMe_8472 a răspuns:

Maria; Iulia; Giulia; Ana; Beea; Irina; Rose; Marie; Alis; Alexandra; Andreea; Alina; Simina; Luiza; Eliza

D baieti: Mihai; Gabriel; Andi; Bogdan; Razvan; Dimitri; Valentin; Cristinan

| Saraaaaa a răspuns:

Fete : Zara, Laura, Ioana, Elena, Alina, Roberta, Madalina, Sarah, Irina, Andrada, Evelin, Anna, Bianca, Alice, Alexandra, Alesia, Miruna, Teodora, Larisa, Carmen, Carla, Catalina, Luiza, Lui, Mara, Maia, Maria, Xonia, Sonia, Sorina, Sue, Victoria, Luminita etc...

| Saraaaaa a răspuns:

Baietii : Matei, Claudiu, Justin, Cosmin, Alin, Andrei, Mark, Razvan, Stefan, Ionut, Roberta, Vlad, Victor, Alex, Dede, Radu, Dragos, Florin, Paul, Serban, Denis, Darius, Kail, Marian, Theodor, Marco, Ovidiu, Pava, Sorin, Georgian, Marius, Gabriel, Dacian, Jhon, Nicu, Dani, Remus, Dan etc etc...