| Pop_Delia_1999 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa cartea The fault in our stars si unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
| DevidALex a răspuns:

Buna,Sunt siteuri de unde o poti cumpara, tradusa in Limba romana, este vorba de cartea Sub Aceiasi Stea de John Green, eu am cumparat-o cu 20 de lei, Insa pretul ei variaza intre 20-35 de lei + eventuale costuri de transport si anume 11 lei, insa depinde de site si de ofertele lor.
Uite un site : http://www.elefant.ro/......08339.html

( In prezent,am vazut ca e disponibila,iar transportul e grautit pentru weekend )
Bafta,si apropo, e o carte foarte buna.

4 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Daca vrei cartea in engleza o gasesti aici :)
http://bit.ly/1jLhBpN (link generat de conversion marketing)

| Pop_Delia_1999 explică (pentru DevidALex):

Mersi! In librarii nu o pot gasi?

| DevidALex a răspuns (pentru Pop_Delia_1999):

Ba da,dar nu oriunde,daca locuiesti in oras,cauta in librariile din mall-uri, acolo sunt sansele cele mai mari sa o gasesti, dar mult mai scumpa fata de cat e pe siteul care ti l-am dat, si de regula in orice librarie, preturile sunt mult mai mari.

| Pop_Delia_1999 explică (pentru DevidALex):

Mersi mult!