| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un program de editat pozele, de astupat cosurile, pe care sa-l downaldez si sa nu cumpar pozele cand vreau sa le salvez ca mai sunt si din astea. Dau funta normal:d. Urgenthappy

3 răspunsuri:
| xXaNnAXx a răspuns:

Buna! http://www.taaz.com/.Este foarte Ok.si nici nu trebuie dowlandat.; x.Si daca nu merge sa iei poza facii un Print Screen.La ecran in timp ce ai poza si. gataa:D

| adrian_6179 a răspuns:

Photo shop sau picassa

| MichelleMcCoolx3 a răspuns:

PhotoScape,Pizap,Funtasticface si Faceinfole...cel mai bun este PhotoScape, dar trebuie descarcat! Daca nu doresti poti incerca Pizap! Multa Bafta! Funda?big grin