| Mirunagumitzadulshetraficantadegumitzecolorate a întrebat:

Imi puteti spune un sait, program de editat poze asa, ca fantome transparente!

6 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Photoshop este cel mai eficient program de editat poze happy Il poti lua de pe net cu valabilitate de 30 de zile, ori il poti cumpara happy

| bobec a răspuns:

Photo shop de preferat 7.0 dar si o versiune anterioara este utila!

Multumesc foarte mult tuturorlove struckkiss!

Dar nu photoshop ca nu il casesc in valabilitate de 30 zile ziceti-mi saitul de unde la-ti descarcat, va rog!

| TreX a răspuns:

Daca vrei iti dau eu Photoshop Portable si ala e bun, dar trebuie sa-mi dai idul tau

| anutza_7112 a răspuns:

Photo face fun.