| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati sa imi iau skateboard(ca fata?) ...nu stiu ce sa fac sa imi iau sau nu... dar mai mult sa ma plimb, nu pentru scheme. Daca da cam ce firma?

3 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Eu am rco

| mamoca0 a răspuns:

Sall iti recomand sati cumperi de la Lotus sau Metro din servis is super da ai grija cu ele eu mi l-am rupt dupa 1-2 ani amu am unu de firma originala de 3luni si zici cai nou...
incearca sati cumperi Zink ala i cel mai bun dintre toate si nu-i cine stie ce scump
daca nu sati cumperi orice numa nu hot weels
Succes cu skateboard-ul

| emmaEmma19 a răspuns:

Thank's!