| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati si mie cateva carti de aventura? mai multe daca puteti...mersi:*FUNDA!

3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Aventurile lui Oliver Twist
Majoritatea romanelor lui Jules Verne ...toate sunt pline de aventura...iti garantez, uite cateva titluri : Căpitan la 15 ani,
Cinci săptămâni in balon, Doi ani de vacanță și multe altele.
Spe că te-am ajutat!

| crystynel23 a răspuns:

Toate cartile jules verne, toate cartile harry potter, eragon, ergon 2, brisingr, toate tara duncan si blestemul vraciului ( toate )

sper ca ti-am fost de ajutor... funda?

| CartideCitit a răspuns:

O intreaga colectie de carti de aventura gasesti aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Aventura.
Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!