| Cubulets a întrebat:

Imi spune si mie cineva filme disney frumoase?
Fundita

Răspuns Câştigător
| Gungster98 a răspuns:

Regele leu, doamna si vagabondul, mica sirena 2 părţi, Peter Pann(2parti), 101 dalmatieni, degețica, cenusareasa(3parti), rapunzel(film2010), megamid(2010), madagascar, Ice age(3parti)Tom si Jerry pe Marte, cum sa îţi dresezi dragonul 2010 toate filmele Disney sper sa îţi placa

4 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Camp rock 2 finala
hannah montana forever ultima dezvaluire
12 wishes cu Debby Rain( in curand...)
baiatul siren
mai multeee

| SMaricel a răspuns:

Fratii Jonas, Camp rock2, Zack si Cody, hannah montana, zek and luther, magicieni din wolwerine place, Kid vs cat, Clubul lui mickey mouse...etc

| Avril_2123 a răspuns:

Camp Rock 1 si 2
Intalnire cu un star
Magicienii din weverly place filmul
era unul cu Casper fantoma dar nu stiu exact numele thinking
Ucenicul Vrajitor
Orasul Halloween 1 si 2
si Cadetul Kelly cu Hilary Duff :X.

Mie estea imi plac dar sunt mia multewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sunt foarte multe fimle:

Camp rock
Camp rock 2
Hannah motanathe movie
Frumoasa si bestia
Clopotica si aventura in lumea oameniilor

Sunt multe filme, dar uitete, pe dinseny channel in fiecare weekend la ora 12 si 19, se dau filme Disney, iar acum cu sarbatorile, vor fi cele mai frumoase!

Pa, pa.