| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti niste carti si filme cu omuleti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cumva din caietu ala de vacanta de la romana? happy Eu la carti am scris: "Amurgul elfilor" de Jean-Louis Fetjaine si "Ultimul elf" de Silvana de Mari; iar la filme am pus: "Spiridusul" 1993, " In cautarea inimii fermecate" 2007 si " The Brrowers" 1998... altceva nu am gasit laughing

42 răspunsuri:
| Mia12 a răspuns:

Cel mai frost caiet de vacanta

| stefanitadaniel0102 a răspuns:

Ms de ajutor am si eu caietul ala

| scumpa_1830 a răspuns:

Sall. eu sunt in v dar profa mi-a dat caiet de v|... e naspa. si o groaza de compuneri :d

| SergiulikaMitza a răspuns:

Si mie imi trebuia, mersi de ajutor

| lalatudor a răspuns:

Si eu am stupizenia aia de caiet...este cel mai aiurea caiet
din toate caietele de vacanta...la pagina 99 cum ati facut versurile alea
?

| Maria_Andrada_1993 a răspuns:

Si eu am acelasi caiet, stie cineva ce trebuie sa facem la pagina 99?

| ionutu99 a răspuns:

Meralaughingsi eu am caietul ala...si chiar acum cautam carti si filme ca omuletirolling on the floorsi caietul asta e cel mai stupid caietbig grinbine e bun pentru distractie...si nu in ultimul rand trebyuie sa scriem 10000de compuneribig grinpup:*:X

| thebestmen a răspuns:

Ms de raspuns si eu am caietul

| Skitoo a răspuns:

Ce caiet naspa! Dar la mate e si mai si...

| R0xXxY a răspuns:

Msssss de ajutor! pwpici