| ValuePack a întrebat:

Imi spuneti niste status de noapte buna? big grin fundawinking

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Noapte buna, somn usor, Sapte purici pe-un picior…
Se asterne noaptea invaluind totul
intr-o mantie
de safir cu sclipiri de cristal
Lasa ingerii de lumina sa se calauzeasca in vis
Si dormi in pace
Noapte buna!
nu te gandi la mine … sunt in ochii tai … in mintea ta … in inima ta … in sufletul tau … oriunde … totusi daca ma vrei … doar inchide ochii si asculta ce iti spun … mi-e dor de tine … noapte buna …
Noapte buna puiutul meu mikut. Sa dormi pe nourasi si sa visezi ingerasi.
Orice s-ar intimpla tu vei fi numai a mea, tu esti femeia ce-mi alina inima. Noapte buna si vise placute.
Daca sfarsitul acestei zile, ti-a adus o umbra recenta in inima ta, sper ca urarea de noapte buna iti va incalzi inima.
Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna.
nu te gandi la mine … sunt in ochii tai … in mintea ta … in inima ta … in sufletul tau … oriunde … totusi daca ma vrei … doar inchide ochii si asculta ce iti spun … mi-e dor de tine … noapte buna …
In acest moment 3, 7 milarde de oameni dorm, 2, 3 milioane se indragostesc, 4, 1 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest SMS … Noapte Buna!
Noapte buna celui mai mare ingeras, sa fii cuminte.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu crezi ca e mai simplu un " Noapte buna "simplu, dar spus din inima!

| CC7 a răspuns:

Good night... Goin' in Wonderland...

| emma6312 a răspuns:

1.Noapte buna, somn usor, Sapte purici pe-un picior…
2.Noapte buna, somn usor si un pupic pe obrajor

| emma6312 a răspuns:

Noapte buna, vise placute puricii sa te sarute
sau
Noapte buna somn usor si`un pupic pe obrajor
sau
Dorm pe tastatura. Daca iti raspund, inseamna ca vorbesc in somn, iar daca nu iti raspund inseamna ca dorm prea adanc
FUNDA>>>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun asa, ralucaa, valuepack, trebuie suspendat, are de 2 zile cont si isi permite sa jicneasca persoane si sa raspunda la misto, noapte buna, sper sa nu ai cosmarurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noapte buna si vise ciufulite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste ca de'aia ai creierwinkingwinkingwinking