| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti raspunsurile la urmatoarele intrebari despre Justin Bieber?
care sunt bune funditawinking

Cea mai mare fobie a lui Justin este?
Filmul romantic preferat al lui Justin Bieber este?
Inainte sa se apuce de cantat, Justin isi dorea sa devina?
Cel mai mult ii place sa se imbrace in culoarea?
Idolul din sport al lui Justin este?
Justin Bieber s-a nascut pe data de?
Pe cainele sau Sammy il mai cheama si?
Materiile preferate ale cantaretului sunt?
Cel mai stanjenitor moment din viata lui Justin a fos?
Pe mama lui Justin Bieber o cheama?
Se simte puternic atras de o fata atunci cand?
Primul sarut al cantaretului s-a consumat la varsta de?
Mama sa i-a interzis sa iasa la intalnire cu o fata pana la varsta de?
Numarul preferat al lui Justin Bieber este?

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr preferat 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr preferat 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea sunt intrebari de pe bestmusic.ro e un test si vrei raspunsurile cautati-le

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nr preferat a lui justin bieber este 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.claustrofobia
2. A Walk to Remember
3. jucator de hockey
4.mov
5. Wayne Gretskey...sau cum il cheamathinking
6. 1 martie 1994
7.Pappillion
8.matematica si engleza
9.cand si-a varsat sos de spaghete pe bluza la o intalnire cu o fata intr-un restaurant italian
10.Patty Mallette
11. poarta UGG-uri si ochelari supradimensionati
12. 13 ani, la un bal organizat de scoala
13. 16 ani
14. numarul 6
... sper ca te-am ajutatbig grin oricum intrebarile sunt din testul "Cat de bine il cunosti pe Justin Bieber?"nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un urat si un prost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa intrebarile astea le gasesti la un test cu justin bieber dar eu stiu mai multe decat iti cere in acest test si nu am aflat dela nimeni ci m-am informat...luv ya justin este cel mai tare! number 1! te besk mult kiss

aa si nu-ti dau raspunsurile finq eu nu am cont pe site-ul asta asaca n-am nevoie de fundiza pa... pup jus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.claustrofobie(ii e frica de lifturi)
2. A walk to remember
3. jucator de hockey
4.mov
5. Wayne Gretzky
6. 1 martie 1994
7.papillon
8. engleza si muzica
9.cand si-a varsat spaghete pe camasa la o intalnire
10.are simtul umorului, un zambet larg si ochi frumosti
11. 13 ani
12. 16 ani
13. 6:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul sarut la primit la 13 ani:X:X:X:X:Xce proaste sunt alea de jos, intai sa se uite in oglinda si apoi sa zica despre justin bieber! justin biberonlaughing)cea mai proasta care a zis asa ceva dar sunt sigura daca o fata careioa zice ca nu ii place de justin si lar vedea in fata si-ar schimba parerea total!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai u ai nimerit o intrebare scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stea in locuri inchise, asta nu stiu, habar n-am, violet e corect nu mov, nu stiu, 1. 3. 1994, mate. engl, cand si-a varsat sos de spaghete pe camasa la o intalnire, pattie si nu mai stiu, are ochii frumosi si un zambet dragut, 13, 16, 6

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama lui justin ia interzis sa iasa la intalnire pana la 16 ani

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa se uite la mine. pe vasul de langa port.culori combinate. 14 martie 1994.roby.matematica si muzica.cand a cazut de pe scena.sta.12.15.99.

| sakura_3128 a răspuns:

Claustrofobia(se teme de lifturi)
a walk to remereber
wayne gretkey
1 martie1994
pascal
matematica si engleza
cand si-a varsat sos de spaghete pe bluza la intalnire cu o fata intr-un restaurant italian
patty mallette
poarta ugg-uri si ochelari de soare supradimensionati
13 ani, la un dal organizat de scoala
16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 hokei
4mov
6 1martie 1994
7poppylon
10 petty si ceva cu m

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da esti inebunita dupa el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de aia e net ca sa cauti ce vrei nu sa ii intrebi pe alti laughing

| cornel a răspuns:

Pentru ce iti trebuie?:S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| RoCsiii a răspuns:

Am facut si eu testul smug. Am luat 100.laughing.
1. Claustrofobia.[ii e frica sa intre in lift]
2. A walk to remebmerlove struck.
3. Jucator de hockey.
4.Mov.
5. Wayne Gretskey.
6. 1 martie '94smug.
7.Papillion.
8.Matematica si engleza.
9.Cand i. a picat sos de spaghetti boloneze pe cama la o intalnire cu o fata la un restaurant italian.
10.Pattie Malette.
11.Are ochi mari si rotunzi si un zambet frumos.
12. 13 ani
13. 16 ani.
14. numarul 6.

| RoCsiii a răspuns:

Funditsabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auziti...ia uitati un id care ma tot enerveaza de cateva zile si care pretinde ca este justin bieber: justin_bieber_4_ever bagati-l si voi in lista si sa-mi spuneti daca e ce va mai zice...msbig grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai s-a nascut in 1994 pe 1 martie fix cand e ziua meatongue

| jessicaradu a răspuns:

Jocurile video dansator mov s-a nascut pe data de 23 august1938 muzica si fizica cand s-a dat peste cap si a cazut dupa ce a ametit atunci cand fata este usor machiata in haine lejere nu strampte 13 ani a avut cand a sarutat o fata pana la varstra de 13 ani i-a interzis sa iasa desigur 6

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns:

Usor [daca esti belieber]
Pai
1.Este claustrofobic
2.a walk to remember [ este si al meu, trebuie sa il vezi]
3. Jucator de hockey
4.Mov, albastru [culorile lui preferate :*]
5.Nu stiu sigur
6. 1 martie 1994 [ora 12:56]
7.Asta chiar nu stiu [nu sunt mama lui laughing ]
8.Mate, engleza
9.
Cand si-a varsat sos de spaghete pe bluza la o intalnire cu o fata intr-un restaurant italian
10.Patty Mallette
11.Este amuzanta, are buzele "sarutabile" [cam asta spunea el], un zambet fermecator, si este desteapta [poate sa poarte o comversatie modesta]
12. Cred ca 16 ani [nu mai stiu sgr]
13.Asta chiar nu stiu laughing

Funda big grin?

| Ligollo a răspuns:

1. Femeile
2.Saw
3. Bochetar
4. Baj
5. Luna 6 ziua 6 ora 6
6.Bieber Jr.
7. Chiulitul si pauza, cand nu e bagat in WC-ul scoli
8. Satana, pentru ca l-a nascut
9. Cand ii vede scula
10. 20 de ani, cu el insusi, adica in oglinda
11. 20 de ani si atunci abia a sarutat oglinda
12. 13 sau 666