| SCOOBY DOO a întrebat:

Imi spuneti si ie cum se va termina telenovela teresa

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Monica, cum ai putut scrie vor asa?straight face

| Mоиica a răspuns:

Toti v-or afla cat de rea e Teresa inclusiv Arturo.Toti o v-or abandona, Mariano va ramane cu Aurora. Teresa incepe sa planga pentru ca nu mai are pe nimeni dar dintr-o data apare Arturo si il roaga sa nu o lase singura, sa ii mai dea o sansa si bineinteles ca Arturo accepta. happy

| Madu_5369 a răspuns:

Teresa va ramane cu Arturo. Mariano CU Aurora... pe Teresa totii o vor ignora inclusiv nasa ei.ptr ca au vazut ce persoana e