auran
| auran a întrebat:

In ce oras locuiti si care ar fi orasul din tara in care v-ar place sa locuiti?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Alba Iulia, poate Timisoara, Cluj...

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti, nu as pleca de aici niciodata :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau in Bucuresti si va ca e un oras care s-a umplut de oameni de peste tot din Romania deci este un oras foarte dorit, deoarece este capitala tarii.
Dar sincer m-am saturat de aglomeratie, de oameni nesimtiti, prost crescuti. M-as vedea intr-un oras maricel dar mai linistit, unde sa nu fac 2 ore pana la servici, unde sa am un loc de parcare, unde sa nu calc in picioare la Supermarket, in metrou, Ratb, undeva unde lumea nu e asa nervoasa si stresata.
Am fost pe la Galati si mi-a placut, Constanta e prea aglomerat... nu stiu ce as alege ca nu le-am vazut pe toate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc in Galati, mi-ar fi placut sa locuiesc in Constanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesc in Suceava si nu aspleca niciodata de aici

| liljhon a răspuns:

Si eu locuiesc in tmisoara dar as dori sa stau in las vegas

| dreamfall a răspuns:

Stau de 7 ani in torrejon de ardoz (periferia madrid, 150.000 loc.) si de aici nu prea mai am de gand sa plec... bine, fortat de imprejurari, da` numa`intr-un oras cel putin la fel de mare si tot in spania... nu mai suport orasele sub suta de mii de locuitori, cu toate ca in tara am stat in bocsa (un oras de 20.000 de loc. la ceva mai putin de 100 km de timisoara) si daca ar fi in tara... probabil ca lugoj pentru ca taica-miu era fascinat de el sau poate timisoara, oricum... sa fie in banat! Tot Banatu`i fruncea!

| rebecca_4159 a răspuns:

Eu ma voi muta la londra

| ionutchis a răspuns:

Resita, iar orasul in care as vrea sa locuiesc in continuare este tot RESITA! MULTUMITA?