| danutzzz1992 a întrebat:

In timpul liber imi place sa ma uita la filme asa ca va rog recomandati-mi si mie un film de actiune care sa includa masini, curse... ceva gen transporter sau fast and furios. Accept si alte sugestii! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Death race

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Bai frate daca erai baiat destept cautai pe siteu'ala care ti l'am dat eu si te uitai la Filme Actiune... vrei sa iti dau mura in gura? gusturile nu se discuta frate daca tot ne tragem de sireturi!

| danutzzz1992 explică:

Va rog frumos daca va tot osteniti sa lasati un raspuns lasati frate unul concret nu gen ce a scris flory...Ms anticipat!

| raidu2004 a răspuns:

Taxi 4