| nikolettta a întrebat:

Intrebare pentru cei care sunt la facultate:
In liceu, in ce clasa, ati ales la ce facultate veti merge?
La cati ani stiati deja ce vreti sa faceti in viitor?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma gandisem inca de prin clasa a 10-a. Dar decizia finala a fost in clasa a 12-a. Mi-am schimbat decizia atunci.

| pdannysan13 a răspuns:

Sunt in anul 2 si nici acum nu stiu happy

| pdannysan13 a răspuns:

Este cineva care este la medicina si se intreaba daca este pentru el? sau cunoasteti pe cineva?

| gogusamsung a răspuns:

Eu am aflat când m-am dus să mă înscriu laughing Intrasem la 3 și m-am hotărât în dimineața respectivă. Toată clasa a 12-a au stat cu gura pe mine părinți, profesori, prieteni că sunt un iresponsabil și că nu mă gândesc la viitor bla, bla, bla.

Vezi cam în ce domeniu ai înclinații (eu am urât matematica și toate științele exacte deși am făcut mate info) așa că am invațat bine la materiile umaniste și n-am avut nici o problemă.