| dragutzyk a întrebat:

Jocul Lady Popular este gratuit fundita pentru primul raspuns si cel adevarat!

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Da e gratuit
s e tare

13 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da

| AnaBlackVampire a răspuns:

Este gratuit iti trebuie bani reali doar pentru diamante dar nu ai nevoie de ele daca ai suficienti bani (in joc)big grin

| alice.twilight a răspuns:

Da este gratuit... daca vrei poti sa iti cumperi punctebig grin

| Lady a răspuns:

Da.
Numai daca cumperi diamante platesti.happy

| Didii15 a răspuns:

Da este gratuitstraight face nu platesti nimic doar daca comanzi diamante:*

| Anonimatttt a răspuns:

Da.si eu joc...si est gratuit

| patriciabianca39 a răspuns:

Da este fratuit trebuie sa pletesti cu bani adevarati doar daca vrei sa cumperi diamante.Si daca vrei varianta pe roman a a jocului intra pe www.ladypopular.roDaca mai ai si alte intrebari in legatura cu lady popular ma poti intreba.

| lav_8132 a răspuns:

Da, este gratuit. http://www.ladypopular.com/ Trebuie doar sa iti faci cont. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da este grauit tongue fudiza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca vreau sa schimb diamantele in dolari nu e nimic.nu?worriedhee hee