| AnDa_9883 a întrebat:

Jocul Twinity are virusi?

Răspuns Câştigător
| lilcide a răspuns:

Depinde de la cine il iei

14 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Da acel joc are virusi.

| Sin a răspuns:

Daca il iei de pe net, da poate avea.

| Chrystyne a răspuns:

Eu l'am luat de pe net... Si are virusiwinking
Si daca il iei de la altcineva e posibil sa aiba virusi dar e 50% mai sigur.
fundita?

| PastilutzaColorata a răspuns:

Nu nu are eu il am da ma plikti ca nimeni nu vb cu mine si romani da nu vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da anda vrei sa fim prietene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei AnDa buna! eu cred ca am un raspuns la intrebarea ta. twinity este u joc foarte frumos cel mai tare dar cand l-am instalat computerul mi-a dedectat 2 virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am luat de pe net si are virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine pe comp nu am virusi si am jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU daca il iei de pe site-u original (oricum e free) da asa daca il iei de pe siteu lu ghita de la fundu curti din sat... e o posibilitate sa fie in instaler un virus pus de cineva asa ca nu iti recomand decat sa il il iei de la sursa (singura problema posibila poate fi netu tau slab!)

| irinuca20 a răspuns:

Nu are daca il iei de pe saitul propriu al jocului cum am fc eu.