| JIJ a întrebat:

Jocurile de noroc sunt cinstite? sau nu?

9 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Sunt 3 variante: ori smecherii, ori sanse mici de castig (cand este un intreg sistem de sustinut din venituri), ori ambele.

| anonima01 a răspuns:

Nu, intotdeauna se triseaza. Niciodata nu au fost cinstite. Ca mai castiga unul din nu stiu cati e altceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ţi-e norocu'...

| iCappy a răspuns:

Jocurile acelea sunt menajate, facute sa nu poti castiga niciodata. Funda? Plz

| TPUuser199 a răspuns:

No.

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Da,de ce nu dar cand le joci in limita bunului simt.

| asdfghjkl1231 a răspuns:

Normal ca nu O.o

| Alexandru_Buse_1990 a răspuns:

Nu,bineinteles ca nu!
Ei marsaluies pacanelele(daca la asta te referi) ca sa fac tot mai multi bani de la prost(fara suparare nu vorbesc de tine).

| Razvan2000f a răspuns:

Nu,nu sunt cinstite, fac ei ceva ca sa nu castige prea multi oameni si ca sa castige ei multi bani.