| Covrigel a întrebat:

Jucati The West, Tanoth sau MyBrute? Daca da, ce level aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc the-west am cont pe toate lumile cel mai mare lvl ii 41 pe lumea 1 si cel mai mic e 28 pe lumea 4, joc si mybrute am lvl 10, joc si khanwars am lvl 24, joc si travian, si mafia-deaths si ikariam big grin id meu este : denis_maf2007@yahoo.com in caz ca vreti sa vb despre ceva anume si app vand in mare parte conturile ca nu mai am timp

63 răspunsuri:
| Kripke a răspuns:

Da soc

| andret167 a răspuns:

Joc eu the west si am lvl 111

| carja122 a răspuns:

Da joc thewest.ro si am leval 10 si as vrea un heck pentru leval si bani

| oco a răspuns:

Joc tanoth baga id meu real_madrid_diarra... am lvl 57 lumea 1 pe ro... si am 2 conturi pe cel englez pe lumea 1, pe unu am lvl 23 si 18winking