| Daviiiiiid a întrebat:

Justin Bieber Pro -Contra?

Răspuns Câştigător
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Cu siguranta CONTRA imi vine sa ii dau cu ceva in cap dar din pacate nu o sa il vad niciodata si nu o sa am ocazia

96 răspunsuri:
| Mişaaa a răspuns:

Voi spuneti ca il urati cand de fapt doar suntati invidiosi sau chiar il iubiti.nici nu il cunoasteti, de ce judecati o carte dupa coperta? voi vreti doar sa va dati mari ca ati fi mai tari ca el! dar nu! eu sunt pro

| xxemoelfyxx a răspuns:

Contra 4 ever! straight face

| GyeBaek a răspuns:

Contra, nu-mi place deloc nici parul, nici cum canta, nici hainele

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Pro dc contra?

| Charger a răspuns:

Pro el nu e de vina cu nimic ca noi il uram suntem invidiosi pe succesu lui in loc sa facem si noi ca el
In loc sa il luam ca p un model d urmat noi il uram Bieber4ever:X

| Criss001 a răspuns:

Contra big grin

| Ionut a răspuns:

Contra! si fete dragi no sa-l aveti niciodata langa voi laughing

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Contra

| imaqtpie a răspuns:

Contra

| RedHead25 a răspuns:

Contra!

| FlooD a răspuns:

Contra si nimeni si nimic numi va schimba parereawinking

Răspuns utilizator avertizat
| `:x. ZuZu. a răspuns:

Contra winking

| OneMoreChance a răspuns:

Contra foreva`

| EllyCA a răspuns:

contra

| alexa_6484 a răspuns:

Contra beax in urasc

| bxxt a răspuns:

Cred ca pro.

| Laura_6128 a răspuns:

Contra!

| unaboona a răspuns:

Contra dal drequ de copchil prost cacanar inca mai poarta scutece...cat despre freza lui gandesti cai casca de motociclist pe cuvant deci nare nimic special iar vocea lui e de fetita de 5 ani tzinand cont ca el are 16 ani...pff

| Catalin_7971 a răspuns:

Contra pentru ca e cel mai mare ratat din istorie!

| bumblebee_1862 a răspuns:

Contra.Nu are prea mare voce, talent la altceva nu are, e uratel de fapt e un pusti normal.Nu are de ce sa fie atat de faimos.Eu sunt adolescenta dar nu gasesc nimic atractiv la el. E normal.Muzica lui e normala, poate prea normala, plictisitoare. Fanele nebune s-o lase mai usor.Nu e un Dumnezeu.
A si in niciun caz nu are ce cauta in topul celor mai "sexy" "barbati" din lume laughinglaughingrolling on the floor)
No fukin' way rolling on the floor)

| Claudiiss .‹3 a răspuns:

Pro

| TheZozotex a răspuns:

Contra happy

| Meeeeee a răspuns:

Contra. il urasc pe copilu asta care se crede zeu. abia astept sa apara o noua "vedeta" si sper sa fie draguta si cu voce ca de justin biberon m-am saturat

| mAdDy_7611 a răspuns:

Prolove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CONTRAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

prolove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro ador copilu alalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...grea intrebare. ii destul de dragut da are voce de fata, si se prea baga in seamarolling eyes