| monykutza a întrebat:

Cine e pro si cine e contra Justin Bieber? si de ce?

23 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Eu sunt neutra. happy

| InnocentSmile a răspuns:

Nu sunt nici pro nici contra.pana la urma e si el un adolescent ca multi dintre noi.si chestia cum ca ar fi gay, eu totusi cred ca e doar un zvon raspandit de cineva care vrea sa-l puna intr-o lumina proasta.happyfundoi?

| Bubuu a răspuns:

Nici pro, dar nici contra.
Era încă un anonim care cânta pe stradă dacă nu îl făcea Usher mare.
Dar băiatul într.adevăr...are talent.

| helpu a răspuns:

Contra! E un poponarhee hee

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu sunt contra

| saku970 a răspuns:

Contra...nu imi place de el este un copil cu voce de femeie care se maimutarste pe scena, nu merita sa fie vedeta, dupa parerea mea!

| alish a răspuns:

Sincer... nu sunt nici pro nici contra.Eram o mare fana, dar mi-a trecutoh go on el e doar ceva comercial care deja nu mai e la modawinking O singura melodie mai e frumoasa ``baby``, dar deja nu a mai aparut cu nimic nou.straight face asa ca deja numai e la moda:X chiar daca unii se iau de el, chiar nu e frumos, poate ca unora nu le place, dar gusturile nu se discutahappy poate altora le placE. sper ca te-am ajutat bft>big grin

| Crisis a răspuns:

Contra, frate. happy
Pentru mine nu exista OMUL Justin Bieber, exista doar curentul, trendul JB, care ma scoate din sarite! Hail!

| KimBianca a răspuns:

Omo! justin bieber peste tot laughing CONTRA! Copil cu aere de vedeta si fite cat se poate! straight face
majoritatea fetelor de 12 - 16 ani [poate si mai mult nu stiu ] sunt obsedate de el...ce le place la el?laughing
nu e minunea lumii =]]
God! =]] se face prea mult caz cu el
desi si eu sunt curioasa ce le place la el... e doar un copil rasfatat call meu

| iJustWannaDance a răspuns:

CONTRA!

de ce?

e ca o ciocolata aerata: cu multe bule de aer(e), buna(bun) la inceput, dar de la un timp se topeste.

si fetitele prostute il manaca asa, topit. tongue

eu mi-am dat parerea, uh ce crezi?

| Elenna219 a răspuns:

Aoleu de cate ori nu s-a mai pus intrebarea asta! Oricum sunt contra

| Ciufuliciii a răspuns:

Contra.

| iulya_9118 a răspuns:

Contraa:X.inainte recunosk imi placeastraight facedar a devenit prea cunoscut si e la fel ca ceilalti un fitosoh go on

| ella113 a răspuns:

Pro justin bieber si nu cred ca e gay cum zic toti

| adriana996 a răspuns:

CONTRA! Canta manele pe limba engleza!

| agresor024056 a răspuns:

Jos cu Gaystin Biberon.

| Clara120 a răspuns:

Eu sunt contra! Nu-l suport pe Biberon asta!laughing

| LetyKaty a răspuns:

Pro

| thalia_6931 a răspuns:

Contra normalhappy

| Alexandra_8759 a răspuns:

Eu sunt pro de ce pentru ca e un pusti care a reusit, si care inca reuseste sa dea sperate copilor care au talent si care vor sa se afirme. Nu inteleg de ce ar trebui sa fi contra unui artist, bun nu iti place muzica lui insa sunt de parere ca fiecare om trebuie apreciat, pentru ca fiecare e special in felul lui. Nu sunt fana bieber dar il aprciez pentru ca dupa parerea mea este un tip care chiar e puternic sa faci fata atator critici eu nu stiu daca as fi capabila sa fac acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarăşi rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt contra

| iulykutsa a răspuns:

Sunt Contra