| Deeni a întrebat:

Pro sau Contra Justin Bieber?

#

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Nici pro, nici contra
Mai ascult unele melodii, sunt chiar reusite.
Si ce treaba am eu cu baiatul respectiv?
Daca imi place muzica o ascult daca nu, nu simplu.
Asta nu inseamna ca trebuie sa vb urat despre elstraight face
Pana la urma e viata lui personala si in asta nu ne implicam.straight face
Va luati de el doar asa ca sa va pierdeti timpul, dar de fapt sunteti invidiosi. Are bani, are multe fete inebunite de el, succes, talent... ce si-ar mai putea dori un adolescent?straight face
Deci asta e toata faza il criticati ca sunteti gelosiwinking Macar aveti tupeu sa recunoasteti.
Sau spuneti daca nu ca nu a'ti vrea sa fiti in locul lui oh go on hai sa fim seriosi acum.happy

40 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sunt contra deoarece sunt mulţi artişti care sunt mult mai buni decât el însă din cauză că nu sunt mediatizaţi cad în umbră. Eu nu sunt atât de mult împotriva lui Justin Bieber cât sunt împotriva superfiialităţii în ceea ce priveşte muzica în general.

| BellsC a răspuns:

Hmmthinking mai mult contrabig grin

| BiaSiAtat a răspuns:

Contra!

| rockelle75 a răspuns:

Bună.
Păi, din moment ce "mi-a plăcut", zic contra.
Dar nu pot să schimb gusturile altora, asta e doar părerea mea.
Pa, pa.

| forever4you a răspuns:

Contra!

Este un tanc si nu-l suport ce'i care sunt fanii aluia si nu vor sa accepte realitatea care este ca in tara asta biberon nu'i asa popular sa taca din gurawinking

| Myuu a răspuns:

Contra!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Contra

| bkmad a răspuns:

Contra

| koshmarul a răspuns:

Contra, e un poponar si un alintat, sa ma pis in freza lui.

| bd a răspuns:

Contra. Sincer, nu inteleg cum pot uni sa asculte cum rage ala

| VladestepeTPU a răspuns:

Contra, e o femeie masculinăstraight face
@Bobo, eşti băiat şi îţi place Bieber raised eyebrows? WTFstraight face? Se pare că eşti cam ca elbatting eyelashes

| Elyy_1788 a răspuns:

Pro

| GFantastikBaby a răspuns:

Pro. Cred ca e un baiat care a muncit sa fie unde este.Si chiar nu stiu de ce unii il urasc asa mult. Imi place vocea lui, imi place freza lui. Nu l-am intalnit niciodata, dar cred ca e un baiat super, si ca inima ii e la fel ca infatisarea. happy kiss

| Twist a răspuns:

Nici pro nici contra!
Nu sunt un fan obsedat sau chestii dar nici nu ma trezsc sa las com la orice chestie cu el gen : JB sucks''! si nici nu cred ca e poponar sau mai stiu eu ce!
Mi se pare o prostie sa'l jignesti in ultimul hal doar ca sa arati ca esti mai smecher.pentru ca toti care o fac isi arata subnivelul de culturra! insa fiecare cu gusturile lor!

| Elly213 a răspuns:

Contra!

| DianaMrr a răspuns:

Contra...

| Jenn002 a răspuns:

Contra!
Dar trebuie sa recunosc: e frumusel[dar cam gay]big grin

| PredatoR a răspuns:

Contra!

| MyWorld a răspuns:

PRO! Pentru ca a facut foarte multe sacrificii ca sa ajunga ceea ce este azi... Multi nu cred, dar celebritatea are pretul ei si nu e deloc usor sa fii celebru.
1. Si'a lasat casa din Stratford (Canada) si de fapt toate amintirile legate de copilarie pentru a pleca in USA cryingbroken heart
2. Fanii pot si chiar imsuportabili. La inceput ti se pare foarte cool (" Woow...Toti oamenii astia sunt innebuniti dupa mine"), dar mai apoi te saturi de ei pentru ca devin si agresivi.
3. Probleme psihologice - o data ce devii vedeta, celebritatea iti ajunge usor la cap asa ca ai nevoie de un psiholog pentru a te ajuta sa ramai sub control + ca cu siguranta orice vedeta ajunge sa faca o depresie asa ca psihologul este indispensabil
4. Multi il urasc asa ca are nevoie un permanenta de bodyguard straight face
P. S.: Cred ca am spus cam multe pe langa subiect

| Maiiiiia a răspuns:

Pro

| teo3D a răspuns:

Nu inteleg chiar nu inteleg dc toata lomea e contra. Nu sunt obsedata de el dar imi plc muzica lui si cum arata. Chiar daca are o voce mai mult de femeie si sunt zvonurile cum ca ar fi pedofil, nu suntem noi in masura sa il judecam. Adica acum p bune cati nu am vrea sa fim in locul lui?

| Cosmiiina a răspuns:

Contra

| yoo23 a răspuns:

Contra

| Zoelinda a răspuns:

Contra bine-inteles

| qLoveSmileღ a răspuns:

Contra :*

| Aly359 a răspuns:

Pro

| BoBo_4541 a răspuns:

Multi zic e poponar nu e asawinking daca era nu mai avea prietena.oh go on multi sunt gelosi pe succesul lui, deci Pro :d

| OhMyBieber a răspuns:

mie imi plac melodiile lui JB asa ca nu's contra

| OhMyBieber a răspuns:

Aww ink ceva.imi place si de JB.si daca aveti commentari urate pastrati-le pentru voi.