| alexthebest2000 a întrebat:

La Carrefour se gaseste un omnitrix ben 10 alien force?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Am vazut in Cora Pantelimon acu 2 saptamani mi se pare... cautam un cadou pentru un pusti si ma minunam ce jucarii exista acum in contrast cu ce jucarii existau cand eram si eu mic tongue
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Am vazut in Cora Pantelimon acu 2 saptamani mi se pare... cautam un cadou pentru un pusti si ma minunam ce jucarii exista acum in contrast cu ce jucarii existau cand eram si eu mic tongue
Numai bine, Shin.

mlm
| mlm a răspuns:

Pai daca vrei sa stii, ia mataluta si puneti funduletul tau ala dragalas si mergi la Carrefour, acolo vei vedea daca intr-adevar gasesti ceea ce cautaiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha?

| 12334567890123456789012345678901234567890 a răspuns:

Da se gaseste la noriel