| anonim_4396 a întrebat:

La lady popular la profil cum schimb imaginea din spatele domnisoarei? Funda

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Imaginea din spatele domnisoarei o poti schimba doar daca ai premium. Intrii la profil, la Setari [ langa Galerie, Despre mine.etc.] si il schimbi.

1 răspuns:
| eliza_3657 a răspuns:

Pai dai la domnisoara mea apoi vezi profil si vezi ca ati apare ceva profilul meu apartament galerie reusite despre mine si apoi scrie Setari dai pe Setari si vezi ca apare alta pagina si vz ca arata in partea stanga scrie un pic mai mic Pattern domnisoara si selectezi uh de acolo ce img vrei sa ati apara in spatele domnisoarei tale sper ca te-am ajutat funda