| DeejayMix_2621 a întrebat:

La top eleven football manager nu ma lasa sa adaug prienii, cand dau sa adaug si ma accepta nu se pune in lista de prieteni sad. ajutor dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| jbthemc a răspuns:

Salut, si eu am avut aceeasi problema, cumva prietenii care ai incercat sa ii adaugi, aveau deja cont? daca da, cred ca din cauza asta nu te lasa sa adaugi, oricum managerul e in faza de beta, si are destule erori sau probleme, bafta multa in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta vreo 2 zile maxim 4 si apoi ii ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa ii adaugi ca pritenei deoarece trebuie sa fiti in acelasi campionat...pe acelasi server

| cristanioso1 a răspuns:

Acum poti sa adaugi prieteni acum fiindca poti sa-ti adaugi prieten acum merge toti avem priteteni pe top eleven! Funda?

| madalin54 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu e adevatat ca trebuie sa fi in acelasi capmionat pentru ca eu am 2 prieteni din camp difetie thinking chiar nu imi dau seama de ce nu merge

| madalin54 a răspuns:

Si am problema asta. nu trebuie sa fii in acelasi camp ca sa ii ai la prieteni pe ca eu am prienteii si din alte camp