| opreacatalin a întrebat:

Ma ajuta cineva cu o traducere corecta din limba romana in italiana a urmatoarei fraze :,,Am incercat sa va sun,sa va spun ca accept oferta dumneavoastra, dar nu raspunde nimeni la telefon. "?
Multumesc aticipat!

2 răspunsuri:
| musiiic a răspuns:

Ho provato a chiamarvi per dirvi che accetto la vostra offerta ma non ha risposto nessuno al telefono.

| rgx a răspuns:

Ho provato a chiamarti, per dirti che accetto la vostra offerta, ma nessuno risponde al telefono.E tradusa cu google translate, in principiu o sa intelaga. Daca nu, cauta un dictionar si incearca cu el.