| last_9432 a întrebat:

Ma puteti informa si pe mine cu mai multe detalii despre marile migratii si despre emigranti?

2 răspunsuri:
| pensionar a răspuns:

Am citit raspunsurile primite de tine pina acum si m-am hotarit sa-ti raspund si eu pentru ca sincer sa fiu nu m-a multumit niciunul daca vrei sa avem un punct de plecare pe acest subiect, sa incepem cu valurile migratoare de pe teritoriul tarii noastre, de acord? daca da, formula gohugea- slabuung - pecuta, iti spune ceva? te rog sa ma contactezi ca sa putem continua. te astept