| jeff_9730 a întrebat:

Mias vopsi parul dar nu ma pot hotara ce culoare sa aleg dintre albastru inchis sau vov.

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Negru cu accent de albastru.

| User a răspuns:

Fa-te jumate' albastru, jumate "vov"laughing

| madalinutza a răspuns:

Vov?raised eyebrows
poate movlaughing
albastru inchiswinking
ii ft faina culoarea mov
dar totusi nu in parlaughing)

| madalicious a răspuns:

Albastru inchis e mai bine pentru ca movul oricum ar iesi si el mov inchis daca ai parul saten inchis sau castaniu.Si s-ar oberva doar la poze sau la soare. N-ar fi nicio diferenta, si nu s-ar vedea cu ochiul liber decat un par negru.

| Bianca_4346 a răspuns:

Albastru inchis arata superb...

| Andreea_7493 a răspuns:

Albastru inchis...mov e cam aiurea... Sau cea mai simpla varianta:Nu-l vopsestihee hee

| bnj a răspuns:

De ce nu incerci gri cu roz? e trandy fancy

| Insurgent a răspuns:

Cred ca mov ar arata mai binewinking, eu am incercat si mov si albastru, iar movul e mai faynhappy

| Clauditza a răspuns:

Mov

| sasha a răspuns:

Albastru inchiswinking mov e prea ...intelegi tu.adica faci cum vrei happy dar eu zic albastru

| tomtom_7971 a răspuns:

Ce e ala "mias"... fara suparare dar e elementar.

| publicname a răspuns:

Invata intai sa scrii, termina clasa a 5a si apoi vedem laughing))

| AlecSSyA a răspuns:

Nu stiu! Eu nu puteam alege intre suvite albastre sau roze si tot nu m-am hotarat.Mai nou imi place pentru par turcoazul, verdele si movul.Cred ca cel mai bun este spray-ul de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar, invata mai intai sa scrii si oricum albastru, mov si de astea nu sunt prea cautate. Vrei sa arata-i ca o vrajitoare? laughing mai bine lasa-ti culoarea ta naturala, oricare ar fi...sigur te prinde mai binewinking

| myworldis5784 a răspuns:

Eu as zice mov.desi nici albastru inchis nu e rau.doar ca mai mult pare a negru si doar la soare se observa ca e vopsit