| adellina a întrebat:

Cu ce culoare mi-as putea vopsi parul? Am tenul potrivit si ochii caprui. Oare mi-ar sta bine cu castaniu inchis? Culoarea mea naturala este intre castaniu inchis si castaniu deschis.

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Incearca nuante deosebite, gen ciocolatiu, acajou, maron, maron irizat. Dar si castaniu e f frumos happy Si cred ca ti-ar sta bine.
Daca te faci blonda neaparat du-te la un salon si fa-ti decolorarea doar cu L`oreal Eclair Clair, sau ceva mai bun happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti eleva nu prea ai varinte, daca nu, blondul si roscatul merge super cu ochii caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllina dc nu prea are varinate? Hellowave numai suntem in vremea lu ceausescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@noname stiu ca nu mai suntem in vremea lui Ceausescu ca ma uit s eu pe fereastra, dar exista scoli unde exista reguli precise asupra tinutei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda