| fatacuesarfaroz a întrebat:

"moarte in familie" este ultima carte din seria vampirii sudului? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt o mare fana a acestor carti si nu, nu este ultimul volum. de asemena exista o carte pe langa cele 10 volume, in care sunt prezentate mai multe evenimente din viata lui sookie, care nu au fost amintite in romane. aceasta se numeste''ATINGEREA MORTII, POVESTIRI CU SOOKIE STACKHOUSE.happy sper ca am fost de folos.

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Cred ca da thinking

| Bubiku a răspuns:

Nu nu cred. Autoarea sigur va mai scoate cateva volume happy

| YBlog.Tk a răspuns:

Mai bine citeste altcevabatting eyelashes