| Albinuțăă a întrebat:

Noi vom ucide poluarea sau poluarea ne va ucide pe noi? Funda.tongue

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.

Din cauza unor oameni care nu prea respecta natura, sigur ne va ucide poluarea pe noi.
Cine stie cati ani va mai dura, pana cand stiinta va mai inventa si alte tehnologii.
Aproximativ toata lumea, taie cate un copac pe an, din cauza asta, noi putem ramane fara oxigen.

Nici macar curatenia sa o pastram, oameni buni, nu prea mai este nici macar o strada curata.

Poluarea naturii ne va ucide pe noi, pentru ca noi poluam natura.

Pa, pa.

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

@bebe` :X, mersi pentru apreciere:*

| Sconcsiş a răspuns:

Poluare ne va ucide pe noi, cei care vom ucide poluarea

| Xcel98 a răspuns:

Nu stiu'.

| Bilqux a răspuns:

Amandoua:
intai noi pe poluare apoi poluarea pe noi si tot asahee hee glm

sincer chiar nu stiu
poate noi pe ea sau invers depinde...

| ronin33dan a răspuns:

Pana sa ai un raspuns urmareste asta si mai vorbim, este un film cat se poate de recent : http://www.youtube.com/watch?v=te_FOsKL_5Q&feature=related. Sper sa intelegi!

| ionika17 a răspuns:

Sigur ea pe noihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ea pe noi

| iiSceneXX a răspuns:

Noi pe ea deoarece s-au inventat tot felul de masini si utilaje care sa se foloseasca de fortele naturii pentru. a le inlocui pe cele care polueaza. Daca urmaresti atent deja se gasesc totmai multe masinarii facute special pentru. a reduce poluarea.
happy