| EllaLemonade a întrebat:

O intrebare pentru toti. ce fel sau feluri de mancare va plac cel mai mult... ziceti-mi si mie ca sa salivez

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sărmaluţele in foi de viţă cu smantană şi lasagna!

| Seby80 a răspuns:

Tarta de visine pudrata pe deasupra cu putina vanilie, dabia scoasa din cupor cu misorul ala mortal...; x; x

| DruggedCandy a răspuns:

Ceva simplu pizza, carofi prajitzi, cus-cus cu piept de pui si mujdeihee hee sau salam de biscuitzi cu nuca de cocos tongue oh doamne numa pofta-mi fac raspunsurile astea laughing)

| pintexim a răspuns:

Offfffff...sunt multe care imi plac cum ar fi:cartofi parajiti, pizza, paste bolonezeetc.(sunt foarte bune)sper ca iti plac cateva feluri de mancare

| Razvyh a răspuns:

Pizza, cartofi prajiti cu gratare, cheesburger, ciocolata