| DanielNiku a întrebat:

Pana la ce versiune Android pot da update cu un Samsung Galaxy Mini S5570, am facut primul update cu succes la versiunea 2.3.6 prin kies, ce avantaje / dezavantaje ar fi?

Răspuns Câştigător
| Georg3 a răspuns:

Salut! detin si eu tot un mini updatat la 2.3.6 si se cunoste.
Nu stiu daca tu ai observat dar vechiul sistem avea numeroase blocaje ba cand era bagat prin usb la pc ba cu camera ba cu mesajele.
Se poate updata si la 4.0.1 prin custom ROM, dar pentru galaxy mini cel mai bine e sa ramai la 2.3.6
Salutari!