| NameName a întrebat:

Pe ce site au aparut rezultatele examenului de admitere la liceu? Stiu ca pe edu.ro, dar nu prea gasesc pe acolobig grin... dati-mi linkul... fundita

5 răspunsuri:
| Ela_6320 a răspuns:

Nu se afiseaza pana dupa ce se dau rezultatele finale si de la cei ce au depus contestatie.

| ραтяίcία a răspuns:

Nu s'au publicatbig grin

| LittleMilka a răspuns:

Vor aparea maine dupa ce se clarifica si contestatiile.

| Alexandra_6314 a răspuns:

Nici eu nu am gasit pe edu dar de mare ajutor mi-afost site-ul :isj arad(eu fiind din arad)incerca sa scrie isj si orasul din care esti apoi da la admitere 2011.succes

| Trompi_9622 a răspuns:

Apar maine(luni) odata cu contestatiilewinking