| Carouri a întrebat:

Pe o strada pustie ( nici un om nici o masina ) este un caine flamand. Langa el se afla mancare si apa buna de baut. De ce moare cainele?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Avea botniţă era singurul răspuns logic. De ce altceva ar fi stat flămând lângă mâncare?

58 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ai spus că apa e bună de băut... dar mâncarea? Ar putea muri otrăvit...

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Măi frate, nu-i amuzant ce de stupizi ne-am adunat pe-o singură întrebare?

| Bacemi a răspuns:

Nu ai spus nimic de ozn- uri. Vine un ozn si il loveste cu o raza laser.

| AvalohAlyn a răspuns:

De singuratate probabil.laughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ca este bolnav.

| Razvan a răspuns:

Moare de ciuda ca nu are id-ul lui Mili si de teama ca vine sfarsitul lumiiwinking
Nestiind pe care dintre cele doua morti s-o alega se duce si latra la hingher dar vazand ca nu il baga in seama se sinucidehappy
The endhappy

daniela
| daniela a răspuns:

De plictiseala

| viatadecacatt a răspuns:

De prea multa mancare pe care a bagat-o in el laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Deoarece a mancat prea multa mancare.

| fluturas a răspuns:

Lipsa de dragoste a stapanului confused
big grin
grea intrebarehee hee. sau de batranete confused

| Malvina24 a răspuns:

Pff! asta chiar n-o stiu! De batranete!

| cretzufinish a răspuns:

De singuratate? happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

De foame si de sete - nu se poate hotara ce sa faca mai intai - sa manance sau sa bea pentru ca-i era si foame si sete deopotriva.

| Puiutz a răspuns:

E rusinos si nu vrea sa manancelaughing.

Nu o stiu pe astathinking
De ce?smug

| Puiutz a răspuns:

Oo frate ce dati atata stupid la fiecare raspuns?laughing
Mai fiecare isi exprima parerea doarhappy, ofof...greu eoh go on.

| madalinutza a răspuns:

De singuratate.de boalahappy
de plictisealalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_7297 a răspuns:

Îi e teamă că mâncarea e otrăvită şi nu mănâncă, deci de foame!rolling on the floor.

| sergiu a răspuns:

Din lipsa de afectiune, sau din cauza ca i se va termina mancarea si apa. thinking

| Anto97 a răspuns:

Tu ai zis "mancare si apa buna de baut", deci ai specificat doar de apa ca e buna de baut iar mancarea poate fii oricum.deci,mancarea putea fii otravita(sa stricata etc)winking

| Nyku_5126 a răspuns:

De singuratate happy

| Denisse_8813 a răspuns:

De singuratate sau probabil de frig... happy

| NoName0011 a răspuns:

Pt. ca e singur si nu are pe cine iubisad, pe cine apara. este singur numai el si mancarea si apa, pustiu.linisitesad. Cine ar putea trai asa?

| adydassler a răspuns:

De singuratate pentru ca nimeni nu o suporta asa credwinking

| mariobros a răspuns:

Pai cine-i da de mancare si de baut?

| mariobros a răspuns:

O fi orb si fara olfactiv?happy
P. S.: dai stupid? hai te rogg..., unul mic ca sa nu se plictiseasca celalalt de mai sus, raman dator, merci!

| BlueByte a răspuns:

De drum lung, Si prostul de grija altuia!

| BlueByte a răspuns:

Mai da multi mai suntem pe intrebarea asta! laughing
Hai sa mai raspundem si la alte intrebari!laughing

| BybyBlondina a răspuns:

De frig.