| S1mplu a întrebat:

Pentru cei pasionati de romantism si cei care compun poezii fabuloase as dori sa stiu daca vreti sa creeam un site de poezii si fiecare sa creeze cate o poezie 2 pe saptamana, dar nu din alea simple, unele care sa lase gura cascata la ceilalti, pentru cine e interesat sa raspunda cu da si sa lase emailuhappyo sa facem conferinta si va chem dupa ce vam adaugat, cu totii ne vom ocupa de cate ceva, vreau in mod special sa fim pana in 6-7 persoane printre care si fete si baietihappyDeci cine vrea sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Arisz a răspuns:

Foarte tare ideea...PRO! big grin
o idee orginalabig grin
app imi dai fundita?

7 răspunsuri:
| deea98 a răspuns:

Super idee!:] Iti dau id'ul prin mesaj:]!

| Deny1333 a răspuns:

Păăi... ar fi cu o temă anume sau ne alegem noi subiectul poeziei?

| Deny1333 a răspuns:

Am adăugat ID-ul tău. happy

| S1mplu explică:

Fiecare isi alege cum sa fie poezia lui, e individual pentru fiecarehappy

| S1mplu explică:

Astept idurile voastre dati-mi mesaj cu elehappy si vorbim pe mess

| S1mplu explică:

Mihaitza1509 bagati id doar in cazul in care doriti sa creeam acel site cu poezii si sunteti dispusi sa faceti si voi poezii, dar nu sa copiati sa fie originale de voi:p

| ElisabetaBaciu a răspuns:

Salut! Buna idee. As vrea eu. Adauga-ma la prieteni si vorbim noi!winking