| Clodmod a întrebat:

Peste 10 zile e ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si sunt in pana de idei, ce pot sa ii fac cadou? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Cadoul ideal pentru o persoana este un acel ceva pe care si-l doreste foarte mult dar nu ar da bani pe el ca sa si-l cumpere. Ia gandeste cam ce si-ar dori prietena ta dar nu s-ar arunca sa spanzure niste bani pe asta. Bafta tie in alegerea cadoului si "La multi ani" prietenei tale!

5 răspunsuri:
| Lysander a răspuns:

Dacă e cea mai bună prietenă a ta şi nu ştii ce să-i iei, noi de unde să ştim? happy O amintire frumoasă cu voi două sau ceva.

| Clodmod explică (pentru Lysander):

La asta ma gandeam, un album cu poze... cu amintiri

| ThePotato a răspuns:

Nu conteaza cadoul. Gestul conteaza happy.

| lolyta111 a răspuns:

Pai ai putea sa te pui in locul ei si sa te intrebi ce tiai dori de la ea. raspunsul va veni de la sine eu ti-as sugera : un lantic ( in el ar putea fi o poza cu voi2 ), o rochita sau o pereche de pantofi...sunt f multe daca stai sa te gandesti dar numai tu poti stii.

| AllysseMari a răspuns:

Incearcă ceva personalizat.Caută magazine unde poţi tipări o poză cu prietena ta, pe un tricou, cu un mesaj sau o perna, preferabil o cana, un ceas etc. Ceva original va ieşi mereu in evidenţă.Succes.Si la mulţi ani prietenei tale!>big grin