| TheHoRror a întrebat:

Povesti-ti-mi o intamplare de groaza. Cea mai buna primeste funda!

2 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Mai bine dacat sa-ti povestesc priveste;))
http://seriale. SPAM/2011/07/a-haunting

| BubblesDoubleS a răspuns:

Http://www.spectrulrealitatii.ro/......ovesti.php aici is destule
1.Erau odata doua prietene care au mers impreuna cu mamele lor ambele vaduve intr-o excursie in Venetia.
In avion li se parea ca tot timpul in spatele lor se aflau doi oameni dar niciodata nu au reusit sa ii vada. Celor doua femei le era foarte frica dar nu le-au spus si fetelor ca sa nu se sperie deoaree aveau doar in jur de 9 ani.
Sotii celor doua femei au murit in urma cu 5 ani intr-un mod misterios si nimeni nu a aflat cauza,cei doi fiind gasiti intr-o groapa.
Cand au coborat din avion s-au simtit dintr-odata in siguranta,neavand acea senzatie groaznica de a fi urmarit de cei doi necunoscuti.
-Mama, putem merge cu canoea? intreba Layla, fetita de 8 ani.
-Da, putem merge? intreba si Carrie, cealalta de 9 jumatate.
-Sigur,au spus cele doua vaduve.
Cand s-au plimbat cu canoea pe rau, era singura barca care mai era libera deoarece era cam tarziu, fiind ora 22 iar doar un singur lucrator mai lucra dar si acela s-a dus la culcare si fetele cu mamele lor s-au plimbat singure in jurul centrului Venetiei.
Totul era frumos si nimic nu se compara cu senzatia de liniste care o aveau. Fetitele erau fericite de excursie si abia asteptau sa manance spaghetti la restaurantul italian, dupa aceea.
Desi era iulie si era foarte cald, dintr-odata totul deveni rece ca un mort.Mamele se inspaimantara caci deodata se facu si intuneric bezna.Ce se intampla? Totusi reusira sa vada o canoe in zare.
-Ce sa fie? se intrebara vaduvele.
Canoea se apropia incet incet si femeile au reusit sa desluseasca doua siluete imbracate intr-o roba neagra cu gluga si sub aceasta se vedea o fata alba ca varul si ochi verzi si albastri, ca sotii femeilor.
Cele doua se speriara groaznic caci siluetele se vedeau clar in lumina slaba a lunii pline.La un moment dat, canoea a disparut dar fetitele au simtit un fior de gheata si au observat ca cei doi barbati erau in canoe si aspirau sufletele lui Layla si lui Carrie. Femeile au ramas ingrozite cand barbatii au inceput sa planga cu lacrimi de sange si sa umple canoea cu sange.
-De ce ne-ati lasat? a spus cel cu ochi albastri, Kyle.Trebuia sa veniti cu noi.
-Nu veti scapa nepedepsite pentru necinstea voastra, a zis cel cu ochi verzi, Steve.
Femeile au inceput sa tipe.
-Daca mai tipi, te omor! a zis Kyle.
Si cutite ascutite au intrat in lemnul canoei si toata Venetia era cuprinsa de sange.Steve a luat o coasa si le-a omorat pe ambele femei iar fetitele,Layla si Carrie inca traiesc cu frica ca Kyle si Steve vor reveni si dupa ele, care s-au trezit ca dupa un vis dar mamele nu erau acolo si ele erau in aeroport, pe o banca...