Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un restaurant elegant si cu un pret rezonabil, in Cluj-Napoca, pentru organizarea unui eveniment? E vorba de o intalnire cu fostii colegi de facultate.
Intre ei sunt si oameni de seama care vor lux, si oameni care daca e pretul prea mare nu vin.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Restaurantul Piramida de la UBB.
Cu rezervare anticipata.

| neutrino a răspuns:

Vezi ca la primarie exista un astfel de local, numai ca trebuie sa ai noroc sa fie liber atunci cand ai tu nevoie.

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Chit ca nu sunt din Cluj, dar am fost de cateva ori pe acolo, iti recomand Pizzeria Quatro Amici.