| OxGames a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine? Vreau sa-mi fac un site de gaming dar nu stiu cum! Vreau gratis! Cine are idei despre site, canalul de YouTube etc. sa ma anuntati!

4 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Ia-ti un program bun de filmat si filmeaza diferite jocuri.Gen daca filmezi minecraft(Recomandat!) ar fi bine ca dupa cateva episoade sa pui mapa pe un site(mediafire) si sa zici ceva de genu in descriere: mapa de download: lkjsdkljalka

| OxGames explică (pentru ionut_5013):

Asta si voiam sa fac. M-am luat dupa SpeakFreshGaming. Dar vreau sa stiu cum sa-mi fac un site?

| OxGames explică:

Vreau doar sa stiu cum sa imi fac un site! Celelalte cerinte sunt secundare!

| Brotacelul a răspuns:

Site poti sa-ti faci prin www.ucoz.ro... e gratuit si eu personal sunt multumita de ceea ce ofera.