| Khizarix12 a întrebat:

Puteți sa veniți cu idei pentru un Weekend romantic la mare? Mersi!

2 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Inchiriati o camera undeva, de preferat la casa, nu la bloc. Cautati locuri mai putin populate, sa fiti doar voi doi, fara aglomeratie, galagie. Va plimbati pe plaja tinandu-va de mana. Faceti multe poze impreuna. Puteti sa stati pe o banca si sa depanati amintiri amuzante. Luati cina romantic la un restaurant. Seara mergeti la cazare si va oferiti placeri de neuitat.

| aDEeLAa a răspuns:

Nu sunt o romantica, dar cum n-ai nici un raspuns.mi-am permis sa intervin.
Romantic pentru mine ar fi sa ne alergam pe plaja. Sa iesim super dimineata la alergat, mie imi plac scoicile, deci mi s-ar parea romantic sa ma ajute sa le adun laughing
plimbarile pe faleza, prin imprejurimi, vizitatul ce e de vizitat prin statiunea respectiva...
Cam asta as face eu romantic.
Sunt curioasa ce o sa faci tu romantic happy